Poļu izglītības speciālistu vizīte Raiņa vakarskolā.

26.martā projekta “Eiropas centri sociālajai izglītībai” ietvaros Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) viduskkolā viesojās Seradzas speciālās skolas pedagogi un vadība:
Krystyna Stasiakietvaros, Marzena Szczuko, Edward Kopytek, Lidia Luszczelk un Agnieszka Maslak. Projekta finasētājs ESF HCOP (Human Capital Operational Programme).
Poļu pedagogi iepazinās ar skolu, vēroja interešu izglītības nodarbības, iepazinās ar individuālo un grupu konsultāciju norisi, jo trešdienas tradicionāli mūsu skolā ir konsultāciju dienas.

Viesi piedalījās skolotājas Marikas Antonovas vadītajā neverbālās komunikācijas nodarbībā un neformālā gaisotnē pārrunāja dažādas ar speciālo izglītību saistītās problēmas.

Sirsnīgs paldies skolas psiholoģei Diānai Staņko par komunikācijas nodrošināšanu poļu valodā un visiem pedagogiem, kuri dalījās savā pieredzē.