Saki NĒ naida runai!

7. aprīlī Rīgas Raiņa 8. vakara/maiņu vidusskolā notika nodarbība “Saki NĒ naida runai!”, kuru vadīja Latvijas Cilvēktiesību centra pārstāvji sadarbībā ar biedrību “Līdzdalības platforma”. Projektu atbalsta Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Projekta mērķis ir celt jauniešu izpratni par tolerances un cilvēktiesību jautājumiem un reaģēšanas iespējam uz neiecietības, īpaši naida runas izpausmēm, tādējādi
veicinot tolerantu un vienlīdzīgu attieksmi pret dažādām grupām un to integrāciju sabiedrībā.
Apmācībās piedalījās Raiņa vakarskolas 12. klašu jaunieši un vidusskolēni ar dzirdes
traucējumiem. Līdz ar to nodarbība ne tikai papildināja jauniešu izpratni un zināšanas tolerances un cilvēktiesību jautājumos, bet arī deva iespēju sadarboties dzirdīgiem un nedzirdīgiem skolēniem, tādējādi pilnveidojot jauniešu saskarsmes un sadarbības prasmes. Nodarbība notika izmantojot neformālās izglītības metodes, aktīvi iesaistot jauniešus līdzdarboties.