SMS

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2018./2019. mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās.

Vakarskolu angļu valodas olimpiāde

Šajā mācību gadā 14. februārī, Valentīndienā, mīlestības un pozitīvu emociju pilnā gaisotnē, notika nu jau otrā vakarskolu angļu valodas olimpiāde. Šogad olimpiāde notika Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolā, un tajā piedalījās skolēni no dažādām Rīgas vakarskolām. Mūsu skolu pārstāvēja 5 skolēni, kuri ar labām sekmēm aizstāvēja mūsu skolas godu. Galveno balvu un 1. vietu ieguva 12. klases skolniece Amanda Ozoliņa, 3. vietu ieguva 10. klases skolniece Agnese Zakreševska – Zakšauska un 11. klases skolniece Paula Suharuka izcīnīja 4. vietu. Apsveicam olimpiādes uzvarētājas un vēlam veiksmi arī nākamajās olimpiādēs! Paldies par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem!

Angļu valodas skolotāja Loreta Bierne

IMG_20170503_161558

Comments are closed.