ALIAS Vašingtonā!

Pēc Latvijas vēstnieka ASV Andra Teikmaņa ielūguma jauniešu grupa “Alias” no Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskolas oktobra beigās viesosies Vašingtonā, lai sniegtu vairākus bezmaksas koncertus, kas atvērti visiem interesentiem.

Skolēni un absolventi kopā ar saviem skolotājiem rada jaunu mākslinieciskās izpausmes formu, kur katra muzikālā frāze sinhroni saskan ar tās emocionālu atainojumu zīmju valodā, tādējādi kopumā ļaujot rast jaunu skaņdarbu izpildes veidu caur ritmu, deju, kustību, mūziku un žestiem.

Grupa piedalījusies un guvusi augstas atzinības vairākos konkursos, uzstājusies Vispārīgajos un skolēnu latviešu dziesmu un deju svētkos, kā arī koncertējusi Maskavā un Londonā. Grupas paveiktais apliecina arī jauniešu ar īpašām vajadzībām izcilo sniegumu nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Vairāk informācijas – https://www.mfa.gov.lv/usa/aktualitates/61532-jauniesu-grupai-alias-plasa-koncertprogramma-vasingtona