Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam un lepojamies ar mūsu 12.N klases skolnieci Emīliju Balodi, kura ieguvusi 1. vietu starptautiskā Nedzirdīgo modeļu konkursā “Top Model Deaf Woman” kategorijā sievietēm no 18 līdz 35 gadu vecumam. Konkursam bija pieteikušās vairāk kā 1000 dalībnieces, bet Top 25 iekļuva jaunietes no dažādām Krievijas pilsētām, pa vienai dalībniecei no Igaunijas, Zviedrijas, Spānijas un Latvijas.

Stāsta pati Emīlija: “Informācija par konkursu parādījās septembrī un draugi teica, lai piesakos. Sākumā negribēju, jo likās, ka būs ļoti grūti uzdevumi un spēcīgas konkurentes, bet tad nolēmu tomēr pamēģināt ar domu –  kā būs, tā būs. Finālā ieguvu 1. vietu un naudas balvu”

Konkursa rīkotāji finālistēm uzdeva pavisam 14 uzdevumus, trešdienā paziņojot dalībniecēm nedēļas tēmu. Nākamās pirmdienas vakarā Instagram live tiešraidē iesūtītās fotogrāfijas tika apspriestas un katru nedēļu no konkursa tika izslēgtas 2 dalībnieces. Emīlija stāsta, ka fotogrāfijas uzņēmusi pati vai ar ģimenes un draugu atbalstu, īpašs paldies Rihardam Puksim.

Viens no konkursa pēdējiem uzdevumiem pirms fināla, bija īsfilma par mīlestību, tajā redzami arī citi mūsu skolas skolēni un absolventi. “Pašai bija jāizdomā sižets, tika pieaicināts video operators Kristaps Legzdiņš, filmēšana notika lielā aukstumā, visi bija nosaluši, bet vajadzīgais tika paveikts.”

Foto no konkursa:

Comments are closed.