Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2019./2020. mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās.

Piedāvājam  iespēju daļu mācību satura apgūt pēc individuālā plāna vai izmantojot tālmācības elementus.

Brīvajā laikā aicinām  piedalīties ārpusstundu un interešu izglītības nodarbībās, mākslinieciskajā pašdarbībā un citās neformālās aktivitātēs, kur tiek lietota gan runa, gan zīmju valoda. Skolā regulāri tiek realizēti mākslinieciski projekti, kuros kopīgi darbojas gan dzirdīgie jaunieši, gan jaunieši ar dzirdes traucējumiem.

Jūlijā, augustā dokumentus pieņem:

Pirmdienās no 16.00-19.00

Otrdienās no 10.00-13.00
Trešdienās no 16.00-19.00
Ceturtdienās no 10.00-13.00

Meklē mūs arī te –  https://www.facebook.com/Rīgas-Raiņa-8-Vakara-maiņu-vidusskola

Ciemos pie skolas absolventa E. Elinga

15.05.2018. mūsu skolas skolēni viesojās skolas absolventam Eduardam Elingam piederošā uzņēmumā – viesnīcā “Baltpark”, lai iepazītos ar uzņēmuma veidošanas pieredzes stāstu, viesnīcas darba nodrošināšanai nepieciešamajām profesijām un darba pienākumiem, kā arī, lai uzzinātu, kādas īpašības nepieciešmas veiksmīgam uzņēmuma vadītājam un, kādas īpašības padotajos visvairāk novertē darba devējs.  Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS 3713) ietvaros.