Dzejas konkurss zīmju valodā

23. martā Rīgas Raiņa vidusskolā notika tradicionālais dzejas konkurss, kurā jaunieši dzeju interpretē zīmju valodā. Šogad konkurss notika jau 21. reizi un bija veltīts Imanta Ziedoņa daiļradei, atceroties dzejnieka 90. dzimšanas dienu.

Konkursā piedalījās Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas un Rīgas Raiņa vidusskolas skolēni. Jauniešu sniegumu vērtēja kompetenta žūrijas komisija, kurā bija ne tikai zīmju valodas speciālisti un radošo jomu pārstāvji, bet arī viesis no Francijas – Chekina Mungabio Bantsimba.

Sarīkojumu ar latviešu tautasdziesmām un melodeklamācijām ar Imanta Ziedoņa dzeju papildināja gan konkursa dalībnieki, gan Rīgas Raiņa vidusskolas pamatskolas ansamblis, noslēgumā skatītājus, dalībniekus un līdzjutējus apvienojot kopīgā muzikālā priekšnesumā.

Konkursā pirmo vietu un skatītāju simpātiju balvu ieguva Kate Mostova (Rīgas Ēbelmuižas pamatskola), otrajā vietā Romans Bušmenkovs (Rīgas Raiņa vidusskola), bet trešo vietu dalīja Evelīna Sondere (Rīgas Ēbelmuižas pamatskola) un Armands Zeimulis (Rīgas Raiņa vidusskola).

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem par ieguldīto darbu! Īpaši pateicamies katram, kas atvēlēja savu laiku un uzmanību, lai iesaistītos žūrijas darbā un novērtētu skolēnu sniegumu! Paldies mūsu skolotājam Jānim Haļzovam par fotogrāfijām!

Comments are closed.