Stundu saraksts no 29.10.2018.

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2018./2019. mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās.

Stundu saraksts no 29.10.2018.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma”

Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.
Programmas mērķis ir nodrošināt Latvijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latviju, izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības dinamiskā un jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot piederības sajūtu un valstisko identitāti.
2018. gada 16. oktobrī iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros 7. un 8. klase apmeklēja Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” bērnu zinātnes centra “Tehnoannas pagrabus”

2018. gada 3. oktobrī ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atbalstu Raiņa vakarskolas 12. ab klases skolēni apmeklēja Dailes teātri. Skolēni skatījās izrādi “Karmena”.