Jau gaisā smaržo pavasar’s!

Ar sirsnīgu koncertu “Jau gaisā smaržo pavasar’s” 12.maijā sezonu noslēdza Rīgas Raiņa vidusskolas muzikālie kolektīvi.
Visus klātesošos ar skanīgām pavasara dziesmām priecēja pirmās klases ansamblis. Mazie dziedātāji, kuri kopā muzicē tikai kopš janvāra, papildināja savu uzstāšanos ar atraktīvām kustībām un dažādiem skaņurīkiem.
Pamatskolas ansambļa meitenes šajā sezonā iestudējušas divas koncertprogrammas un bija pieredzējušākās koncerta dalībnieces. Viņu izpildījumā skanēja gan pavasara dziesmas un veltījums māmiņām, gan latviešu tautas dziesmu apdares, bet sauli, zemi un sevi meitenes zīmju valodā izdziedāja kopā ar publiku.
Vidusskolas vokālā grupa jaunā sastāvā klausītājos radīja maģisku atmosfēru, izpildot M.Upmanes – Holšteines un Jāņa Strazda dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju. Muzikālos priekšnesumus papildināja melodeklamācijas grupas meitenes.
Paldies skolotājiem Renātei Stumbergai, Montai Sležei-Zaļkalnei, Agnesei Vilcānei un Rūdolfam Ozolam par ieguldīto darbu!


Comments are closed.