Karjeras nedēļa 2023

No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā jau 11. reizi norisināsies #KarjerasNedēļa, kuras tematika šogad ir “Tavs prasmju portfelis”! Nedēļas garumā daudzveidīgos un izzinošos pasākumos skolēni, pedagogi un vecāki atklās prasmju daudzveidību un to nozīmi personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Pirmdien, 16. oktobrī, plkst. 18.30 aicinām pievienoties tiešsaistes nodarbībai “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam” Tavai karjerai un Valsts izglītības aģentūras Facebook kontos. Nodarbību vadīs Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante un “Karjeras attīstības atbalsta balvas – 2023” laureāte Agnese Metuzāle.

Tiešraidei būs pieejams surdotulkojums.

Nodarbībā būs iespēja uzzināt par pieprasītākajām prasmēm un to lomu ikviena cilvēka dzīvē, atklājot šī brīža darba tirgus izaicinājumus. Dalībnieki varēs izvērtēt savas prasmes un uzzināt par piemērotākajām pieejām to pilnveidošanai.

Lekcijai īpaši aicināti pievienoties pedagogi un vecāki, lai uzzinātu, kā nostiprināt karjerai un dzīvei noderīgās prasmes un palīdzēt tās attīstīt bērniem un jauniešiem.

Vairāk informācijas meklē:

http://www.facebook.com/TavaiKarjerai

https://www.viaa.gov.lv/lv/karjeras-nedela-2023

Comments are closed.