Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļas, kas šogad notika no 11. līdz 15. oktobrim ietvaros mūsu skolā, kā viena no Karjeras nedēļas aktivitātēm, 12.oktobrī notika karjeras nodarbība 9. klašu skolēniem. Šajā nodarbībā skolēni pārdomāja dažādus karjeras jautājumus, piedaloties aktivitātē “Karjeras kompass”.

Kā secināja viens no dalībniekiem: “Nav nemaz tik viegli grupas priekšā nostāties uz karjeras paklāja un atbildēt uz tik nopietniem jautājumiem, kas ir par mani”.

Nodarbībās tika izmantotas arī tādas metodikas kā “Stāstu stāstiem izstāstīju” un asociatīvās kārtis “Tava pasaule”. Līdz ar to katrs skolnieks varēja iesaistīties nodarbībā.
Karjeras pasākumā aktīvi līdzdarbojās un palīdzēja mūsu skolai piesaistītā studente praktikante karjeras konsultante Ieva Celma.