Mēs visi smaidam vienā valodā – starpkultūru dialogs kā aktīvas pilsonības veicinātājs.

komenius1komenius2

2013. gada 1. augustā Rīgas Raiņa 8. vakara maiņu vidusskolā tika uzsākts projekts “Mēs visi smaidām vienā valodā – starpkultūru dialogs kā aktīvas pilsonības veicinātājs”. Projektā piedalās desmit partneri no deviņām dažādām valstīm: Colegiul National Mihai Viteazul (Rumānija), Zasadnica Szkola Zawodowa Stowarzyszenia “Edukacja-Mlodziz” (Slovēnija), Bati Anadolu Cimento Ortaokulu (Turcija), Privatna varazdinska gimnazija (Horvātija), Instituto tecnico economico “Aldo Capitini – Vittorio Emanuele II” (Itālija), Goldberg-Gymnasium (Vācija), Acropolis Lyceum (Kipra). Projekta mērķis ir veicināt skolēnu un skolotāju starpkultūru sapratni izmantojot dažādus paņēmienus un instrumentus – metodoloģiju, materiālus, skolu pieredzi.