Pamatojoties uz Rīgas domes 2019. gada 20. jūnija lēmumu Nr. 2385 “Par atsevišķu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pakļautībā esošo vispārējas izglītības iestāžu nosaukuma maiņu”

no 2019. gada 1. augusta Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolai piešķirts nosaukums

Rīgas Raiņa vidusskola

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2019./2020. mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās.

Piedāvājam  iespēju daļu mācību satura apgūt pēc individuālā plāna vai izmantojot tālmācības elementus.

Brīvajā laikā aicinām  piedalīties ārpusstundu un interešu izglītības nodarbībās, mākslinieciskajā pašdarbībā un citās neformālās aktivitātēs, kur tiek lietota gan runa, gan zīmju valoda. Skolā regulāri tiek realizēti mākslinieciski projekti, kuros kopīgi darbojas gan dzirdīgie jaunieši, gan jaunieši ar dzirdes traucējumiem.

Jūlijā, augustā dokumentus pieņem:

Pirmdienās no 16.00-19.00

Otrdienās no 10.00-13.00
Trešdienās no 16.00-19.00
Ceturtdienās no 10.00-13.00

Meklē mūs arī te –  https://www.facebook.com/Rīgas-Raiņa-8-Vakara-maiņu-vidusskola

PAPILDUS KONSULTĀCIJAS MĀCĪBU PRIEKŠMETOS

Skatīt šeit - PDF

Projekts “Gatavošanās Eiropas pilsonībai tiešsaistē” (GRECOL)

Ar Eiropas Savienības mūžizglītības programma ERASMUS+ atbalstu skolā tiek realizēts stratēģiskās sadarbības projekts pieaugušo izglītībā “Gatavošanās Eiropas pilsonībai tiešsaistē” (GRECOL).
Projekta mērķis ir veicināt izpratni par Eiropas Savienības nozīmi un tās sniegtajām iespējām. Meklēt veidus un risinājumus kā novērst eiroskepticismu. Projekta ietvaros tiks pilnveidotas skolotāju un skolēnu prasmes pielietot digitālos resursus tālākizglītībā.
Šis projekts sniegs iespēju skolas skolotājiem sadarbībā ar citu izglītības iestāžu darbiniekiem (zināošākiem un pieredzējušiem tālmācības organizēšanā un tālmācības platformu izstrādē), pilnveidot zināšanas par to kā organizēt un veidot tālmācību, jo projekta ietvaros tiks izveidota tālmācības programma.

Projekta buklets.

flyer_GRECOL_FN_LV-page-001