Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2019./2020. mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās.

Iespējams izvēlēties dažādas izglītības programmas no 7. - 12. klase.

Piedāvājam  iespēju daļu mācību satura apgūt pēc individuālā plāna vai izmantojot tālmācības elementus.

Brīvajā laikā aicinām  piedalīties ārpusstundu un interešu izglītības nodarbībās, mākslinieciskajā pašdarbībā un citās neformālās aktivitātēs, kur tiek lietota gan runa, gan zīmju valoda. Skolā regulāri tiek realizēti mākslinieciski projekti, kuros kopīgi darbojas gan dzirdīgie jaunieši, gan jaunieši ar dzirdes traucējumiem.

Dokumentus pieņem -

Jūnijā - kancelejas pieņemšanas laikos.

Jūlījā , augustā - sekojiet informācijai tiešsaistē.

Meklē mūs arī te –  https://www.facebook.com/Rīgas-Raiņa-8-Vakara-maiņu-vidusskola

Skolas 90 gadu jubilejai veltīts salidojums

Piektdien, 2017.gada 9.jūnijā plkst.19.00 Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskolas absolventi tiek mīļi aicināti uz skolas 90.gadu jubilejai veltīto salidojumu skolas telpās Rīgā, Kr.Barona ielā 71.

Līdzi jāņem atmiņu stāsti par skolas gadu notikumiem, labs garastāvoklis un groziņš.

Reģistrācijas anketa

Lai pasākums izdotos, absolventi var brīvprātīgi un labprātīgi ziedot pasākuma organizēšanai ziedojumu kontā:

Saņēmējs: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Rīgas Raiņa 8.vakara       (maiņu) vidusskola)

Adrese: Kr.Valdemāra iela 5, Rīga

Reģ. Nr. 90000013606