Skolēni, vecāki, skolotāji! Rainieši!

Šis ir ļoti negaidīts un neprognozējams posms, kuram mums cauri jāiziet visiem kopā.

Ir grūti tikt galā ar šo stresa  situāciju – gan lielam, gan mazam. Savā mūžā mums visiem šī ir pirmā tāda reize.

Pēc šodien izskanējušās informācijas no Izglītības un zinātnes ministres noprotams, ka droši vien šo mācību gadu mēs noslēgsim attālināti.

Pēc pirmās nostrādātās nedēļas ārkārtas režīmā daudzi jautājumi jau sāk atrisināties. Gan skolēni, gan vecāki, gan skolotāji sāk aprast ar esošo situāciju.

Ne visiem ir pieejama nepieciešamā tehnika. Ir solījums, ka arī mūsu skolai ir piešķirtas nedaudzas tehnikas vienības – šobrīd tās vēl nav saņemtas – bet noteikti būs.

Strādāsim. Ja kas nesanāks, par to nevienu nesodīs, bet kopīgiem spēkiem mēģināsim šo problēmu atrisināt. Šis ir tas laiks, kad uzturamies atsevišķi, bet domās un darbos esam kopā.

Būsim iecietīgi viens pret otru.

Mēģināsim kopā atrisināt radušās problēmas.

Būsim veseli un paliksim mājās.

Lai mums visiem izdodas!

Ar  cieņu